Promocje – Doktor Marchewka

0

Kochani Rodzice i Nauczyciele,

Zapraszamy wszystkie dzieci aby przygotowały dla swoich dziadków podarunek z okazji ich święta: laurkę, rysunek, statuetkę (dowolny pomysł! ) i wzięły udział w konkursie.

Co można zyskać?

Na malucha, który zdobędzie I miejsce, czeka karta podarunkowa o wartości 1000 zł na zakup okularów- prezent dla Dziadków.

Ale to nie wszystko! Wyjątkowa nagroda czeka całą klasę, do której uczęszcza nasz zwycięzca. Zorganizujemy w jego szkole podstawowej przesiewowe badania wzroku w ramach naszej akcji Kochasz=Zbadaj. Drugie miejsce to karta o wartości 700 zł, trzecie- o wartości 300 zł.

Co trzeba zrobić aby wziąć udział w konkursie?

Zróbcie zdjęcie twórczości Waszych dzieci i wyślijcie na adres [email protected] 4 najlepsze prace, które opublikujemy 17 stycznia na naszym Fanpage www.facebook.com/drmarchewka, gdzie sami zdecydujecie o tym, kto zdobędzie główna nagrodę.

Jesteśmy organizatorami akcji społecznej pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej pt. „Kochasz-Zbadaj”- zbadaliśmy już w szkołach podstawowych wzrok ponad 20 tyś dzieci. W zwycięskiej szkole nasi specjaliści pojawią się jeszcze w tym roku szkolnym!

Plakat informacyjny do wydrukowania dostępny TUTAJ

*Pełen regulamin akcji dostępny TUTAJ.

W treści maila należy wpisać imię i nazwisko Uczestnika, adres szkoły podstawowej, do której uczęszcza Uczestnik, wiek Uczestnika, numer telefonu zgłaszającego rodzica/ przedstawiciela ustawowego oraz zgodę rodzica/przedstawiciela ustawowego na udział Uczestnika w konkursie oraz na przetwarzanie danych osobowych Uczestnika i zgłaszającego rodzica/przedstawiciela ustawowego.