Bezpłatne badanie wzroku

Promocja 500+

Marchewkowe 500+ dla każdego! 🎉

Znajdź swoją parę 👓💙👓 okularów w Doktor Marchewka i posiądź obie za 500zł 👌🤓 Rozmnażamy Twoje okulary, bez reszty! Wystarczy, że wybierzesz dwie dowolne oprawy w salonie optycznym np. Ray-Ban, Vogue, Armani, Flavia, Fabio, Prodesign, Emma, Woody lub każdą inną z soczewkami okularowymi 1.50 HMC (w zakresie mocy -6, +4 / cylinder 0, 2), a obie pary otrzymasz za 500zł.
 
Zbadaj bezpłatnie wzrok! 👀

Pamiętaj o zapisaniu się na całkowicie bezpłatne badanie wzroku (refrakcji), które trwa od 20 do 30 minut i przeprowadzane jest przez Optometrystę w gabinecie optycznym. Badanie ma na celu ocenę jakości widzenia oraz diagnozę wad jawnych i ukrytych, które nie wymagają leczenia, a można skorygować za pomocą okularów. Po wykonaniu badania refrakcji dowiesz się, jaką masz wadę wzroku oraz będziesz mógł nabyć okulary korekcyjne w salonie Doktor Marchewka. 
 
Zapisz się online: 
http://systemrezerwacji.doktormarchewka.com
 
 
Stwórz swoje okulary! ✨👓

Pamiętaj! Dodatkowo, możesz urozmaicić swoje okulary o dodatkowe właściwości np.: okulary przeciwsłoneczne z soczewkami barwionymi, lub chroniące oczy przed promieniowaniem światła niebieskiego.
 
1. W katalogu MINIchew znajdziesz ceny soczewek okularowych np. z antyrefleksem lub Transitions.   https://doktormarchewka.com/oferta/minichew/
2. W katalogu MULTIchew znajdziesz ceny soczewek progresywnych. Kliknij i sprawdź
3. W katalogu MAXchew znajdziesz ceny soczewek okularowych np. do komputera. Kliknij i sprawdź  
 
Cenniki znajdują się, w każdej zakładce i kryją się u dołu strony pod przyciskiem „sprawdź ceny”.
 
 
500+ tylko na miesiąc ☝️ promocja do 31.05.2019
Regulamin 
Nie zwlekaj, ponieważ asortyment jest ograniczony! Chcemy, aby każdy dobrze widział!

Doktor Marchewka to największa sieć salonów optycznych!
System rezerwacji