Doktor Marchewka

PRACA MARZEŃ – ROZPOCZYNAJĄC WSPÓŁPRACĘ Z NAMI MOŻESZ POŁĄCZYĆ PASJĘ I ROZWÓJ

Praca jest istotnym aspektem naszego życia. Zdarza się, że spędzamy w niej większość dnia, dlatego wybór tej odpowiedniej jest niezwykle ważny. Profesja powinna dawać satysfakcję, poczucie spełnienia i szansę na ciągły rozwój.

Jako Doktor Marchewka jesteśmy firmą dla której ważny jest człowiek i jego potrzeby.

 

CO NAS WYRÓŻNIA?

Praca w branży optycznej gwarantuje zatrudnienie na przyszłość. Wzrok jest najważniejszym zmysłem, a coraz więcej osób ma problemy z widzeniem.
Mamy pełne ręce roboty, ale także szeroki wachlarz możliwości dla Pracownika. Jeżeli zdecydujesz się podjąć współpracę z Doktor Marchewka, zadbamy o Twoją edukację i odpowiednie szkolenia branżowe. Jako jedyny pracodawca w Polsce prowadzimy własną szkołę optyczną: Polski Instytut Kształcenia Optyków, gdzie można uzyskać kwalifikacje w zawodzie: technik optyk i ortoptystka.

Z uwagi na ciągły rozwój firmy i zwiększającą się liczbę salonów, stale prowadzimy rekrutacje na terenie całego kraju. Jeżeli lubisz pracować z ludźmi, jesteś pozytywnie nastawiony, masz dużo chęci do nauki i cenisz sobie możliwość rozwoju – dołącz do nas i pomóż nam realizować misję – ABY KAŻDY DOBRZE WIDZIAŁ.

Jeżeli jesteś gotowa/y podjąć wyzwanie współpracy z nami – APLIKUJ

Aplikuj