Bezpłatne badanie wzroku

Kariera w doktor marchewka

Spójrzmy razem w przyszłość!

  • Czy kontakt z ludźmi Ci nie straszny?

Jeśli tak, to spełniasz pierwszy warunek do podjęcia współpracy z nami na stanowisku Doradca Klienta.
Nauczymy Cię: w jaki sposób prowadzić rozmowę, prezentować ofertę i dobierać okulary zgodnie z ich właściwościami dla każdego Klienta. Poza tym zaoferujemy Ci szereg szkoleń z zakresu optyki, abyś wiedział co sprzedajesz!

  • Czy masz doświadczenie w branży optycznej?

Jeśli skończyłeś szkołę optyczną i możesz przedstawić certyfikat o nabyciu uprawnień w zawodzie optyka, to drzwi do nas stoją przed Tobą otworem!
Aby podnieść Twoje kwalifikacje zawodowe proponujemy Ci uzyskanie dodatkowych umiejętności w Polskim Instytucie Kształcenia Optyków, gdzie gwarantujemy atrakcyjne stypendia naukowe.

  • Czy czujesz się odpowiednią osobą do zarządzania zespołem?

Jeżeli uważasz, że kluczem do dobrego zarządzania jest umiejętność rozmowy z Pracownikiem, dawanie mu kolejnych wyzwań oraz wynagradzanie go gdy się sprawdza, to aplikuj na stanowisko Kierownika salonu. Udowodnij nam, że potrafisz rozwiązywać problemy i rozbudzić ducha zespołu wśród swoich współpracowników.

  • Czy masz doświadczenie w badaniu małych i dużych Pacjentów?

Jeżeli ukończyłeś studia optometrystyczne lub nabyłeś uprawnienia w zawodzie ortoptysty, a poza tym niestraszne Ci problemy wzroku, to zgłoś się do nas na stanowisko Optometrysty lub Ortoptysty.

Mottem naszej firmy jest hasło ABY KAŻDY DOBRZE WIDZIAŁ i chętnie przyjmiemy kolejną osobę, która pomoże nam zrealizować tę misję!

Aplikuj

System rezerwacji
Badanie słuchu