Bezpłatne badanie wzroku

Doktor marchewka

O nas

  • Czy wiesz, że… Doktor Marchewka to największa polska sieć salonów optycznych! Od 2014 roku działamy na terenie całego kraju. Otworzyliśmy ponad 87 salonów, dwie Kliniki Wzroku i obiecujemy, że to dopiero początek!
  • Dobry dla wzroku! Kierując się mottem, aby każdy dobrze widział, bezpłatnie dobieramy odpowiednią korekcję wzroku naszym Pacjentom. Badanie to przeprowadzane jest przez Specjalistę w gabinecie salonu optycznego. Wykonujemy także: badania optometrystyczne (dla dorosłych), ortoptystyczne (dla dzieci), terapie wzroku, kontaktologię.
  • Dobry dla oczu! Chcemy, aby nasi Klienci wiedzieli za co płacą. Jako pierwsi w branży optycznej przygotowaliśmy katalog soczewek okularowych z konkretnymi cenami, właściwościami oraz zastosowaniem.
  • Miły dla oka! Owocem współpracy z zagranicznymi producentami jest dostępność markowych opraw (RAYBAN, VOGUE) w naszych salonach. Specjalnie dla naszych Klientów przygotowaliśmy szeroką paletę modeli z nowej kolekcji FABIO i FLAVIA, żeby każdy mógł znaleźć coś odpowiedniego dla swojego charakteru i stylu życia.

Robimy to wszystko, a zrobimy jeszcze więcej w imię hasła: ABY KAŻDY DOBRZE WIDZIAŁ!

System rezerwacji
Badanie słuchu