Doktor Marchewka

Doktor marchewka

O nas

  • Czy wiesz, że… Doktor Marchewka to największa polska sieć salonów optycznych! Od 2014 roku działamy na terenie całego kraju. Do tej pory udało nam się otworzyć prawie 60 salonów, dwie Kliniki Wzroku i obiecujemy, że to dopiero początek!
  • Dobry dla wzroku! Kierując się mottem, aby każdy dobrze widział, bezpłatnie dobieramy odpowiednią korekcję wzroku naszym Pacjentom. Badanie to przeprowadzane jest przez Specjalistę w gabinecie salonu optycznego. Wykonujemy także: badania optometrystyczne (dla dorosłych), ortoptystyczne (dla dzieci), terapie wzroku, kontaktologię.
  • Dobry dla oczu! Chcemy, aby nasi Klienci wiedzieli za co płacą. Jako pierwsi w branży optycznej przygotowaliśmy katalog soczewek okularowych z konkretnymi cenami, właściwościami oraz zastosowaniem.
  • Miły dla oka! Owocem współpracy z zagranicznymi producentami jest dostępność markowych opraw w naszych salonach. (RAYBAN, VOGUE) Specjalnie dla naszych Klientów przygotowaliśmy szeroką paletę modeli z nowej kolekcji FABIO i FLAVIA, żeby każdy mógł znaleźć coś odpowiedniego dla swojego charakteru i stylu życia.

Robimy to wszystko, a zrobimy jeszcze więcej w imię hasła: ABY KAŻDY DOBRZE WIDZIAŁ!