Bezpłatne badanie wzroku

Dlaczego Marchewka? 🙂

Ciekawostki Marchewkowe

  • Nazwa Doktor Marchewka?

    Nazwa firmy wzięła się od prostego skojarzenia z warzywem zawierającym bardzo duże stężenie (6,15-9,02 mg/100 g) beta-karotenu – substancji zapewniającej prawidłowe funkcjonowanie wzroku.

  • Zasługi Doktor Marchewka!

    Jesteśmy bardzo dumni! W tym roku uzyskaliśmy 1. miejsce w ogólnopolskim teście przeprowadzanym przez całkowicie niezależny Polski Instytut Badań Jakości (PIBJA), tym samym uzyskując tytuł Najlepszy Salon Optyczny w Polsce, dodatkowo zwyciężyliśmy w takich kategoriach jak Najniższe ceny oraz Najlepszy stosunek jakości do ceny. Zostaliśmy również nagrodzeni Złotym Laurem Konsumenta 2018 w kategorii Obsługa Klienta! Dziękujemy za wszystkie oddane na nas głosy! W ubiegłym roku wyróżniono nas Srebrnym Laurem Konsumenta 2017 w kategorii Salony Optyczne oraz Laurem Grand Prix za dynamiczny rozwój. Również w 2017 roku przystąpiliśmy w drodze eliminacji do Krajowej Ligii Innowacji, której celem jest wymierna ocena działań na rzecz innowacji prowadzonych przez firmy w Polsce.

  • Liczymy na to że…

    nowatorskie rozwiązania w zakresie katalogu soczewek okularowych, sposobu prowadzenia Klienta, ścisłej procedury pełnych badań diagnostycznych wzroku, ogólnodostępnych bezpłatnych badań wzroku, kształcenia Optyków, terapii widzenia, opieki posprzedażowej, staną się zachętą do powielania dobrych praktyk w branży optycznej, a te w przyszłości będą miały strategiczne znaczenie dla krajowej optyki.

System rezerwacji
Badanie słuchu