Bezpłatne badanie wzroku

-90% na oprawy okularowe

-90% na oprawy okularowe

Skanujesz oferty w poszukiwaniu najlepszej?! Od ilości rekordów w gazetach promocyjnych mieni Ci się w oczach? W Doktor Marchewka nie ma żadnego tajnego szyfru, ani gwiazdek! Wystarczy, że kupisz soczewki okularowe o minimalnej wartości 200 zł, a wszystkie oprawy, które posiadają kod kreskowy 80050001 lub mniejszy są zrabatowane o 90%! Znajdź najbliższy salon i sprawdź, które to modele.

Promocja jak się patrzy!

Katalogi soczewek okularowych

W salonach optycznych znajdziesz jedyne prezentowane w Polsce katalogi soczewek okularowych przedstawiające: cennik sposób użytkowania właściwości zakres mocy parametry i system pakietów na zakup kompletnych okularów. Całkowicie świadomie decydujesz się na soczewkę o złożonych cechach z ceną przypisaną dedykowanemu produktowi.

MINIchew – Minimum dobrego widzenia! Katalog soczewek okularowych podstawowych np. z antyrefleksem lub Transitions.
https://doktormarchewka.com/oferta/minichew/

MAXchew – maksymalna jakość i ochrona. Katalog soczewek okularowych (np. do komputera) chroniących oczy przed promieniowaniem światła LED i HEV.
https://doktormarchewka.com/oferta/minichew/

MULTIchew – Widzenie na każdej płaszczyźnie. Katalog okularowych soczewek progresywnych.
https://doktormarchewka.com/oferta/minichew/

Fundacja Doktor Marchewka zapłaci za Twoje badanie wzroku!

Zapisz się na bezpłatne badanie wzroku w salonach optycznych Doktor Marchewka w ramach projektu ogólnopolskiego badania wzroku prowadzonego przez Fundację Doktor Marchewka. Wizytwa trwa od 20 do 30 minut i przeprowadzane jest przez Optometrystę w gabinecie optycznym. Badanie ma na celu ocenę jakości widzenia oraz diagnozę wad jawnych i ukrytych, które nie wymagają leczenia, a można skorygować za pomocą okularów. Po wykonaniu badania refrakcji dowiesz się, jaką masz wadę wzroku oraz będziesz mógł nabyć okulary korekcyjne w salonie Doktor Marchewka.

Zapisz się online na wizytę:

http://systemrezerwacji.doktormarchewka.com

Regulamin

Promocja obowiązuje od dnia 31. marca 2020r. do odwołania lub wyczerpania zapasów.


Chcemy, aby każdy dobrze widział!
Doktor Marchewka to największa sieć salonów optycznych!
System rezerwacji
Badanie słuchu