Doktor Marchewka

Nagrody – Doktor Marchewka

Doktor Marchewka Mecenasem Toruńskiego Sportu 2016!

Z ogromną przyjemnością ogłaszamy, iż zdobyliśmy wyjątkowe wyróżnienie- Tytuł Mecenasa Toruńskiego Sportu. Na uroczystej gali wyróżnienia otrzymały firmy, które w szczególny sposób angażują swoje środki finansowe oraz udzielają bezinteresownej pomocy zawodnikom toruńskich klubów sportowych stwarzając wspólnie z miastem, doskonałe warunki do uprawiania sportu i osiągania wysokich wyników sportowych. Statuetkę w imieniu Fabryki Okularów, z rąk prezydenta Torunia Michała Zaleskiego, odebrała Pani Karina Szymańska.

www.pomorska.pl/sport/inne-dyscypliny/a/nagrody-dla-mecenasow-torunskiego-sportu-zdjecia,11498101/

Srebrny Laur Konsumenta 2016

MEDAL-KONSUM-srebrny-2016Srebrny Laur Konsumenta 2016 w kategorii sieć salonów optycznych znów trafił do nas!

Jesteśmy bardzo dumni, tym bardziej, że o jego przyznaniu decydują klienci/konsumenci poprzez ankiety telefoniczne oraz internetowe.

Wyróżnienie to oznacza, iż darzycie nas zaufaniem i jesteście z nas zadowoleni - a to jest dla nas najważniejsze.

DZIĘKUJEMY!!!

Polska Nagroda Innowacyjności 2015 dla Polskiego Instytutu Kształcenia Optyków.

pni_2015 Polska Nagroda Innowacyjności jest programem wizerunkowym prowadzonym przez Polską Agencję Przedsiębiorczości i redakcję „Forum Przedsiębiorczości” w „Dzienniku Gazecie Prawnej”.

Nagrodę otrzymują najbardziej innowacyjne oraz kreatywne uczelnie, instytuty, firmy i instytucje działające w Polsce. To podmioty, których praca badawczo-rozwojowa znajduje zastosowanie w różnych gałęziach gospodarki, przyczyniając się do jej rozwoju.

Bardzo się cieszymy i jesteśmy dumni z takiego wyróżnienia!

Zostaliśmy nagrodzeni tytułem Dobra Marka 2015 w kategorii sieć salonów optycznych!!!

FB_dobra_marka_2015Tytuł Dobra Marka jest synonimem jakości, zaufania i renomy.

Jest przyznawany na podstawie obserwacji siły marketingowej marki, jakości, którą oferuje, rozpoznawalności w danej kategorii, oraz przede wszystkim, co jest dla nas NAJWAŻNIEJSZE - na podstawie badań konsumenckich.

Jest to bardzo duże, ważne dla nas wyróżnienie, oznacza bowiem, że darzą nas Państwo zaufaniem i jesteście z nas zadowoleni.

DZIĘKUJEMY!!!

Doktor Marchewka zdobywcą Srebrnego Laura Konsumenta 2015

dm-srebrnySieć salonów optyczny Doktor Marchewka zdobył 2 miejsce w ogólnopolskim plebiscycie Laur Klienta/Konsumenta 2015 w kategorii salony optyczne. Plebiscyt ten jest największym konsumenckim programem w kraju, badającym poziom powszechnej znajomości i popularności marek, produktów i usług. O przyznaniu nagrody decydują sami konsumenci oddając swoje głosy w sondażach: bezpośrednim, telefonicznym i internetowym.

Nagroda ta jest dla nas ogromnym wyróżnieniem. Dziękujemy Państwu a wszystkie oddane głosy, a także a zaufanie jakim nas Państwo obdarzają- każda opinia zadowolonego Klienta oznacza, że właściwe dbamy o Jego potrzeby. Nie zamierzamy jednak spocząć na laurach, a stale się rozwijać i udoskonalać-stawiając przy tym na jakość i innowacyjne rozwiązania.