Optyk – Doktor Marchewka

Rate this post

Jeżeli nie boisz się nowych wyzwań, lubisz pracować z ludźmi a uśmiech to Twoja wizytówka- zapraszamy do nas!
Praca w salonach DOKTOR MARCHEWKA to gwarancja przyjaznej atmosfery, możliwość rozwoju zawodowego oraz przebywania wśród niezwykłych ludzi.

Opis stanowiska:

  • Rzetelna i profesjonalna obsługa klienta zgodnie z przyjętymi standardami firmy
  • Profesjonalne doradztwo w zakresie oferowanych produktów i usług
  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych
  • Dbałość o estetyczny wygląd i ekspozycję towarów
  • Obsługa kasy fiskalnej i rozliczanie środków płatniczych

Wymagania:

  • Ukończony kurs lub wykształcenie kierunkowe
  • Doświadczenie w branży optycznej minimum 3 lata
  • Nastawienie na wysoką jakość obsługi klienta
  • Miła aparycja
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
  • Zaangażowanie i pracowitość
  • Umiejętność obsługi komputera ( pakiet MS Office , poczta esuplementtroniczna)
  • Gotowość do odbycia szkolenia poza miejscem zamieszkania

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia oraz efektywności pracy
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Profesjonalne szkolenie zawodowe
  • Możliwość awansu wewnętrznego

Aplikującym zapewniamy pełną poufność w trakcie trwania procesu rekrutacyjnego. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji ze zdjęciem klikając w przycisk aplikowania.

W treści maila prosimy o wpisanie nazwy stanowiska oraz miasto.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.)