Doktor Marchewka
 
 

Kim jesteśmy

  • Polska sieć gabinetów i salonów optycznych

Nasza „marchewkowa rodzina” liczy już 48 salonów optycznych oraz Kliniki Wzroku w Warszawie i Chorzowie.

  • Specjaliści branży optycznej z doświadczeniem

O dobrym widzeniu wiemy niemal wszystko – zaufało nam już ponad 150 000 Pacjentów. W naszych gabinetach zadbają o Ciebie wyłącznie najwyżej klasy specjaliści z długoletnim doświadczeniem, którzy pracują na sprzęcie najnowszej generacji Jako jedyny pracodawca w Polsce, posiadamy własną szkołę- Polski Instytut Kształcenia Optyków, gdzie dbamy o szkolenia i kompetencje naszej kadry.

  • Akcje społeczne i uświadamiające

Angażujemy się w wiele akcji społecznych, podczas których uświadamiamy i uczymy jak ważną rolę w naszym życiu odgrywa dobre widzenie. Jesteśmy organizatorami ogólnopolskiej akcji społecznej pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej pt. „Kochasz=Zbadaj”, badamy bezpłatnie wzrok dzieci w szkołach podstawowych w całej Polsce.

Zorganizowaliśmy już także ponad 300 akcji bezpłatnych, komputerowych badań wzroku  poza naszymi gabinetami.

Jesteśmy sponsorem toruńskiego zespołu koszykówki kobiecej Katarzynki Energa Toruń. Przed każdym meczem organizujemy badania wzroku na hali. Za naszą działalność zostaliśmy wyróżnieni tytułem Mecenasa Toruńskiego Sportu 2016.

To wszystko ABY KAŻDY DOBRZE WIDZIAŁ.

Nasza misja

Aż 80% otaczającego nas świata poznajemy za pomocą zmysłu wzroku. Obecnie aż 60% z nas ma wady widzenia. Jesteśmy po to ABY KAŻDY DOBRZE WIDZIAŁ, aby każdy dzień był dla Was pełniejszy, bardziej wyraźny i kolorowy.

Nasza oferta

to dobre widzenie – Twoje i Twoich bliskich.

Każdego Pacjenta traktujemy wyjątkowo. Staramy się jak najlepiej Cię poznać- Twoje przyzwyczajenia, rodzaj pracy, styl życia i hobby, aby zaproponować rozwiązanie „szyte na miarę”. Doświadczenie, profesjonalizm i indywidualne podejście pozwala nam oferować produkty optyczne na najwyższym poziomie.

Nasza oferta to:

  • Bezpłatne, optometrystyczne badania wzroku dla osób od 16 roku życia
  • Badania ortoptystyczne wzroku dzieci od 4 roku życia
  • Kompletne okulary w pakietach (czyli oprawki i soczewki) już od 100 zł
  • Oprawki renomowanych producentów
  • Profesjonalne soczewki oparte na najnowszych technologiach
  • Terapie widzenia dla dzieci i dorosłych w Klinikach Wzroku